Klubbmesterskap 29. og 30. august
Av: Admin | Publisert: 23. august 2020 | Siste nyheter | Arkiv
NB! Denne artikkelen har utløpt.
Informasjon som priser, vilkår og andre tidsavhengige opplysninger kan være foreldet og ikke lenger gjeldende. Vi anbefaler at du leter på nettsidene våre for oppdatert informasjon.
Informasjon som priser, vilkår og andre tidsavhengige opplysninger kan være foreldet og ikke lenger gjeldende. Vi anbefaler at du leter på nettsidene våre for oppdatert informasjon.
Til helgen er det klubbmesterskap, lørdag og søndag.
Vi gleder oss til å kåre Huseby & Hankø sine klubbmestere.Begge dager starter kl 09.30.
Litt endring fra tidligere års klubbmesterskap:
1. Alle damer og alle herrer deltar i utgangspunktet i både A og B klasse. Unntaket er spillere med HCP>36 og herrer som velger å spille fra rødt utslagsted, disse spillere deltar kun i B klassen.
2. Senior-klassene spilles annen dato. I år spilles de 2 rundene tirsdag 22. sept og torsdag 24. sept. Første runde inngår altså i den ordinære "Seniorgolfen". Seniorer kan selvfølgelig også delta i det ordinære klubbmesterskapet i både A og B klassene.
3. Juniorspillere kan, om de ønsker, også delta i A klassen.
4. A-klassene samt Junior premieres etter Brutto score. B-klassene samt Senior-klassene premieres etter Netto score.
5. Alle klasser spiller kun 2 runder.
6. For både Herre og Dame klassene "B" gis det OoM poeng til "El camino a España".
Påmelding i Golfbox.
Vi ser frem til et hyggelig mesterskap med mye bra golfspill !
